Grupy wsparcia

Nie jesteś sam(a)

Często osoby zmagające się z niepełnosprawnością bliskich pozostawieni są sami sobie. Czują się wykluczeni, zagubieni i samotni. Nie zdają sobie sprawy z tego, że obok nich, w sąsiedztwie, na ulicy obok mieszka ktoś, kto ma podobne problemy i odczucia.
Dzięki lokalnym działaniom naszej Fundacji chcemy wszystkie te osoby odszukać i zjednoczyć. Chcemy wskrzesić w nich wiarę w ich możliwości, potencjał do działania na rzecz osób niepełnosprawnych. Chcemy podnosić ich świadomość w zakresie praw osób niepełnosprawnych oraz ich skutecznego egzekwowania. Chcemy, aby te Lokalne Społeczności Fundacji Mierz Wyżej były silną reprezentacją tego środowiska, które jest partnerem dla lokalnej władzy i innych podmiotów działających na rzecz osób z niepełnosprawnością.

SPOŁECZNOŚĆ FUNDACJI W TWOIM MIEŚCIE? TAK! TO MOŻLIWE I REALNE!

Czujesz, że jesteś sam z problemami, które Cię dotknęły? Doszedłeś do wniosku, że sam niewiele możesz? Skontaktuj się z Fundacją Mierz Wyżej i wspólnie z nami stwórz Lokalną Społeczność Fundacji Mierz Wyżej! Wstąp do nas, zachęcaj inne osoby ze swojego terenu do wstępowania aż uzbiera się grupa, która będzie mogła stanowić trzon działań na Waszym terenie. Póki co zaś aktywnie uczestnicz w życiu naszej grupy na Facebook'u i korzystaj ze wsparcia Fundacji i innych członków naszej Społeczności. Razem możemy więcej!
Społeczności Fundacji Mierz Wyżej otwarte są na niepełnosprawności bez względu na ich rodzaj oraz wiek dziecka. Zapraszamy

MIEJSCA SPOTKAŃ GRUP WSPARCIA

Sosnowiec


Sosnowieckie Centrum Organizacji Pozarządowych

Pl. Kościuszki 5

Dąbrowa Górnicza


Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górniczej

ul. Sienkiewicza 6A (dojazd od ul. Żeromskiego)

 

Regulamin Społeczności Fundacji Mierz Wyżej

Top