Dlaczego warto odwiedzić Galerie Sztuki w Warszawie?

Galeria Rafał to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, w którym w atmosferze szacunku do piękna prowadzona jest sprzedaż i skup antyków. Galeria z Mokotowa jest obecna na warszawskim rynku dzieł sztuki już od blisko 30 lat, oferując malarstwo XIX w., rzemiosło artystyczne i polski design lata 50 i 60.

Doświadczony zespół antykwariuszy

Doświadczony zespół dba o sprzedaż antyków wyłącznie z potwierdzonych źródeł i skup antyków w uczciwych cenach, adekwatnych do ich wartości rynkowej. Galeria Rafał to miejsce z tradycjami w handlu sztuką na warszawskim Mokotowie już od pokoleń, w którym antykwariusze współpracują z konserwatorami, rzeczoznawcami i historykami sztuki. Galeria ma w swojej historii skup antyków i sprzedaż dzieł wybitnych polskich malarzy, których obrazy można podziwiać w muzeach w Warszawie i najlepszych mazowieckich kolekcjach prywatnych, m.in.:

  • Józefa Pankiewicza,
  • Juliana Fałata,
  • Wojciecha Kossaka,
  • Juliusza Kossaka,
  • Teodora Axentowicza.

Bogata oferta dla kolekcjonerów

Pracownicy galerii dbają, by oferowane obiekty zadowalały gusta najbardziej wymagających kolekcjonerów. Sprzedaż i skup antyków są prowadzone w szerokim zakresie, od malarstwa (w szczególności cenne przykłady polskiej sztuki XIX i początku XX wieku), przez rzeźby, poloniki, przedmioty kolekcjonerskie i rzemiosło artystyczne wysokiej klasy:

  • szkło,
  • porcelanę,
  • meble,
  • wyroby ze srebra,
  • tkaniny.

W ofercie galerii dostępne są również cieszące się obecnie dużą popularnością wśród kolekcjonerów przedmioty użytkowe, reprezentujące design lata 60.

Dogodne warunki sprzedaży

Galeria Rafał prowadzi skup antyków i interesujących obiektów, w taki sposób, aby zapewnić komfortowe warunki współpracy i rzetelną ocenę działa pod kątem jest wartości na rynku. Sprzedaż antyków, czasem rodzinnych pamiątek to coś znacznie więcej niż zwykła transakcja, dlatego antykwariusze dokładają wyjątkowych starań, by obie strony były usatysfakcjonowane. Galeria ma swoją siedzibę w Warszawie, na Mokotowie, ale po wcześniejszych ustaleniach możliwy jest dojazd na terenie województwa mazowieckiego i w okolicach. Na wszystkich, którzy chcą sprzedać malarstwo, rzeźbę czy design lata 50 i 60 czekają doświadczeni pracownicy, gotowi by pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

catering pudełkowy Previous post Catering dietetyczny – super rozwiązanie dla zapracowanych i nie tylko!
Next post Gdzie szukać dobrych apartamentów inwestycyjnych?