Jaka karma będzie najlepsza dla psa i dlaczego warto zainteresować się taką która nie zawiera zbóż

Bezzbożowe karmy dla psów obecnie podbijają rynek związany z żywieniem czworonogów. Być może niektórzy właśnie z tego powodu są dość sceptycznie nastawieni do tej opcji. Bo czy coś, co jest tak popularne i o czym jest tak medialnie głośno, rzeczywiście może być zdrowym produktem. Okazuje się, że jak najbardziej!

Bezzbożowa karma dla psa – co decyduje o jej przewadze nad rozwiązaniami zbożowymi?

Najważniejszy jest tu składnik mięsny. W zbożowych tanich karmach albo nie znajdziemy go wcale, albo znajdziemy jedynie jego znikome ilości. Białko surowe, tłuszcz surowy, włókno surowe i popiół surowy to składniki analityczne, które w takim produkcie jak bezzbożowe karmy dla psów dorosłych odgrywają pierwsze skrzypce.

Sucha karma dla psa bez zbóż – nie tylko mięso

Chociaż białko zwierzęce zajmuje tu zaszczytne miejsce, karmy bez dodatku zbóż dla psa zawierają też wiele innych smakołyków, które rozpieszczą twojego czworonoga. Np. sklep online z karmami dla psów CrazyBoy dba o to, żeby każda sucha karma dla psa bez dodatku zbóż była bogata w dodatki warzywne, będące cennym źródłem witamin. Istotne są także probiotyki MOS i FOS. Dzięki nim bezzbożowa karma dla psów dorosłych wspiera trawienie zwierzaka oraz zapewnia jego jelitom właściwą mikroflorę bakteryjną.

Dobra karma dla psa bez zawartości zbóż to opcja, z którą zatroszczyć się także o to, żeby Twój zwierzak mógł cieszyć się korzyściami, związanymi z działaniem kwasu omega-3. Odpowiadają one za rozwój funkcji poznawczych i narządu wzroku.

Sucha karma bez dodatku zbóż dla psa – komu zaufać w kwestii żywienia zwierzaka?

Poszukujmy producentów, którzy dbają o to, żeby każda sucha karma bez zbóż dla psa była w wyczerpujący sposób opisana. To ważny zakup, dlatego powinien być w pełni świadomy i absolutnie nie należy tutaj kierować się jedynie przeczuciem lub względami marketingowymi. Najistotniejszym krokiem będzie więc dokładne zapoznanie się z tym, co oferuje dana karma bez dodatku zbóż dla psa. W razie wątpliwości dotyczących prawidłowo skonstruowanej diety czworonoga, skonsultujmy się z weterynarzem.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem z karmami dla psów https://crazyboy.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Na co można przeznaczyć bon turystyczny na wakacje?
Rozliczenia podatkowe Next post Dlaczego rozliczanie podatków warto zostawić firmie księgowej?