Odkurzacz na stacje paliw i do myjni – dziś to już powszechność i obowiązek!

Czasy, w których odwiedzaliśmy stacje paliw tylko i wyłącznie w celu tankowania samochodu minęły. Obecnie nowoczesna stacja paliw to poza tankowaniem również szansa na coś do zjedzenia, sklep spożywczy, akcesoria do samochodu, dobra kawa, myjnia i odkurzacz samochodowy.

Odkurzacz elementem standardowym wyposażenia stacji

Jeszcze nie tak dawno odkurzacz samoobsługowy był na stacji paliw traktowany jako urządzenie dodatkowe. Obecnie stacja paliw, która chce się liczyć na rynku i być pozytywnie odbierana przez klientów powinna o ten element zadbać. Co ważne obecnie odkurzacze samoobsługowe montowane są już nie tylko na myjniach samochodowych, ale pojawiają się właśnie również na stacjach paliw i cieszą się tam sporą popularnością.

Zyski z montażu odkurzaczy

Na rynku funkcjonują różne propozycje jeśli chodzi o odkurzacz na stacje paliw, wśród których można dopasować urządzenia o różnych możliwościach. Za samym montażem odkurzaczy jakie oferuje firma Novonord kryje się wiele korzyści, które mogą zachęcać do ich wykorzystywania:

  • pozytywna ocena stacji przez klientów,
  • więcej usług to większa liczba klientów,
  • odkurzacze są inwestycją, która z czasem przynosi zysk,
  • nowoczesne odkurzacze są bezobsługowe, nie ma dodatkowych materiałów eksploatacyjnych.

Producenci oferujący odkurzacze samochodowe dbają o to, by zaproponować klientom atrakcyjne rozwiązania. Dostępne są odkurzacze jedno i dwustanowiskowe. Inwestycja w urządzenie jednostanowiskowe to koszt około 10 tysięcy złotych, o połowę droższe będzie urządzenie mające dwa zbiorniki.

Podnieś prestiż swojej stacji paliw

Montaż odkurzacza to jednak nie tylko myśl o ewentualnych zyskach z ich użytkowania, o ile odkurzacz do myjni jest traktowany jako obowiązkowy ze względu na to, że miejsce służy dbaniu o czystość samochodu, o tyle pojawienie się odkurzacza nas stacji to dodatek, który długi czas traktowany był jako nieoczywisty. Obecnie się to zmieniło, a montaż odkurzacza na stacji to sposób na podniesienie jej prestiżu, podobnie jak w przypadku kompresorów, które również na stacjach się pojawiają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Szafy na wymiar – luksusowa inwestycja
Next post Szukasz mebli na imprezę? Sprawdź meble eventowe!