Szukasz mebli na imprezę? Sprawdź meble eventowe!

Organizacja wydarzenia wymaga umiejętnego skonstruowania listy gości, zatroszczenia się o najważniejsze atrakcje oraz o jedzenie. W żadnym wypadku nie należy zapomnieć o tak podstawowej sprawie jak meble eventowe. Jakie rozwiązania mamy do wyboru? Dziś przyglądamy się najpopularniejszym opcjom.

Krzesła i zestawy wypoczynkowe, czyli idealne siedziska

Nawet jeśli impreza ma charakter „stany”, tzn. większość gości spędzi go w pozycji stojącej, musimy postarać się o miejsca, w których można na chwilę odpocząć. Pomogą nam w tym takie meble na event jak krzesła, kanapy, fotele i całe zestawy wypoczynkowe. W tym celu sprawdźmy ofertę sprawdzonych producentów.

W takich miejscach jak Hagea znajdziemy eleganckie krzesła (idealnie sprawdzą się jako krzesła weselne przezroczyste), rozwiązania nawiązujące swoim wyglądem do krzeseł barowych, czy lekkie i funkcjonalne opcje składane.

W sytuacji, gdy poszukujemy kompleksowych rozwiązań, zapoznajmy się bliżej z zestawami wypoczynkowymi. Takie meble eventowe najczęściej wykonane są z żywicy wzmocnionej włóknem szklanym. Tworzywo zapewnia im:

  • ogromną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i intensywną eksploatację;
  • wytrzymałość na warunki atmosferyczne.

W większości sklepów bez trudu dopasujemy do wcześniej wspomnianych opcji odpowiednie stoliki – niewielkie opcje składane (zarówno kwadratowe, jak i okrągłe), jak i większe stoły, bankietowe.

Inne meble na event

Siedziska i stoły to jednak nie wszystko. Jako organizator chcemy zatroszczyć się też o właściwe oświetlenie. Aby uzyskać satysfakcjonujące efekty, możemy sięgnąć np. po specjalne lampy. Niezwykle przydatne mogą okazać się także meble eventowe z podświetleniem.

Dobry przykład stanowią tutaj podświetlane hokery czy bary (które mogą pełnić także funkcję lady). Warto zaznaczyć, że meble na event mogą mieć różnorodne zastosowanie. Oprócz organizatorów wydarzeń, wybierają je także osoby odpowiedzialne za wystrój np. biurowców, butików, sklepów i innych obiektów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Odkurzacz na stacje paliw i do myjni – dziś to już powszechność i obowiązek!
Next post Prawidłowy sposób na niszczenie dokumentacji